info@kataraconstruction.com
Sapanca / Sakarya
HAKKIMIZDA
Katara inşaat
Katara İnşaat 2019 yılında kurulmuş olup  İnşaat, Turizm, Yapı Malzemeleri alanlarında bugüne kadar en iyi şekilde hizmet vermiştir. 30 yıllık Tecrübesi ile varlığı güvene dayanan şirketimizin genç girişimci yöneticileride aynı güven ve özveri ile çalışmalarına inşaat ve emlak alanında devam etmektedir.

En büyük amacı ve azmi; Kaynağı güven olan Katara İnşaat fizibilite çalışmalarını, arsa araştırmalarını geleceği de düşünerek arkasında sağlam yapılar bırakmak önceliği ile alanındaki öncülüğünü devam ettirmektedir..

Yıllardır faaliyette olduğumuz her iş alanında olumlu sonuç aldığımız ve gurur duyduğumuz müşteri memnuniyetimizi daha üst noktalara taşımak hedeflerimizden ve ideallerimizdendir. 

İnşaat alanında kaliteli, güvenli, konforlu ve gelecek neslimizi düşünerek doğa ile iç içe yapılar inşa etmek önceliğimizdir.
Hedeflerimiz
Amacımız, müşterilerimizin kaliteli inşaat sağlama beklentilerini sürekli olarak aşmaktır. Ekip üyelerimiz işin tüm özelliklerini doğrularlar.
Emniyet
Proaktif güvenlik planlaması, çalışan herkes, şantiyeyi ziyaret eden veya şantiye yakınında çalışanlar için güvenli bir çalışma ortamı sağlamamıza yardımcı olur.
Takim Calismasi
Bir endüstri lideri olmak için, zorlukları çözmek ve birlikte sonuçlara ulaşmak için ekip çalışmasını teşvik etmemiz önemlidir.
 
© 2020 Katara inşaat  tüm hakları saklıdır
Biz kimiz
Sanal platdormlardaki Mağaza segmentini ve bu sektördeki geleceği görerek  gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden firma yönetimi, güçlü idari ve mali birikimi ile sektörde öncü firmalardan biri olmayı planlamaktadır. Bu amaçla sitemizdeki satışta bulunan her ürün  firmamız garantisinde olup Türkiye’nin her bölgesinden  ürün siparişlerini müşterilerine güvenli bir şekilde iletmektedir. 
Bize Ulaşın
Menü
ADRES
Sapanca/ Sakarya
TELEFON
+90531 840 4054
POSTA
info@kataraconstruction.com
katarainsaat@gmail.com